Diamentowy Lakier do paznokci Avon Magic Effects, Mineral Crush.

Za oknem piękna Wiosna – słońce świeci, robi się coraz cieplej, a wkoło wszystko jest zielone i kwitnące. Wiosna to czas kiedy i My budzimy się do życia  i zaczynamy stawiać na kolory – zarówno w ubiorze jak i w makijażu. Dlatego też dziś przychodzę do Was z fajną propozycją wystrzałowych paznokci, które wykonasz max w 15 min. A wszystko to dzięki Diamentowym Lakierom do paznokci Avon Magic Effects, Mineral Crush. :-)

JpegNowy folder2
Uwielbiam te lakiery, gdyż naprawdę w kilka minut, nawet zwykły laik wyczaruje przepiękne Manicure jak z salonu. :-D Aby pokryć paznokcie bez jakichkolwiek prześwitów wystarczy 1 no max 2 warstwy. Wytrzymałość – u mnie przy wszystkich obowiązkach domowych (sprzątanie, zmywanie, czasem pranie) wytrzymuje około 5 dni, więc chyba nie jest aż tak źle.
Lakier szybko wysycha.
Najgorsze jest jednak zmywanie – naprawdę trzeba trochę pokombinować by dokładnie i całkowicie usunąć kosmetyk z paznokci. Ja jak to ja znalazłam na to sposób – namoczony zmywaczem płatek kosmetyczny przykładam do paznokcia, dociskam i czekam około 2-3 min, a następnie mocno przecieram powierzchnie. Dzięki temu szybko i bez „boleści” usuwam lakier.
Mimo tego uciążliwego zmywania polecam go Wam gorąco, gdyż wygląda po prostu cudnie, szczególnie w pełnym słońcu.
Cena 12-15zł.

Dostępne kolory:

Bez tytułu
A czy Wy macie jakieś wypróbowane i ulubione piaskowe lakiery???? Jeśli tak, to podzielcie się nimi :lol:

Pozdrawiam ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>