Semilac 023 Banana, Cosmetics Zone 003 Intense White oraz Minionki.

Przygodę z hybrydami zaczęłam niecały rok temu, kiedy to „pod choinką” znalazłam „STARTER” – lampę, top + base, 2 lakiery i kilka ozdóbek. Początki były trudne i choć nadal nie jest idealnie, to nareszcie postanowiłam pokazać szerszemu gronu moje poczynania z pazurkami. Nie mam wykształcenia kosmetycznego, nie przechodziłam żadnych kursów, a paznokcie robię tylko, że tak powiem na swój użytek, więc wybaczcie jakiekolwiek niedociągnięcia.
Jako pierwsze na tapetę idą  Minionki i duet lakierów: Semilac 023 BANANA oraz Cosmetics Zone 003 INTENSE WHITE.

023 Banana – kolor w którym nie sposób się nie zakochać!!! Cudowny żółty odcień z cytrynową nutką. Uwielbiam kolor żółty, zresztą jak i zielony, a jak już są to takie wiecie neony to przepadam….. Jeśli chodzi o ten kolorek nie jest to typowy neon, ale zapewniam Was, że rzuca się w oczy.
Cena za 7 ml. to 29.99zł.

003 Intense White – cóż tu dużo mówić, piękna biel i tyle. Super sprawdza się przy naklejkach wodnych.
Cena za 7ml to 19.99zł.

W przypadku obydwu lakierów wystarczą 3 cieniutkie warstwy do pełnego krycia.

Całość postanowiłam przyozdobić naklejkami wodnymi, które są jak dla mnie świetną sprawą. Wybór padł oczywiście na Moje ukochane Minionki :-D <3

 


Jeśli chodzi o Base i Top, to od samego początku jestem wierna i uwielbiam duet z Cosmetics Zone. Jak na razie mnie nie zawiódł.
Ich koszt to: Base 15ml. – 26.99 zł, Top 15ml. – 26.99 zł. 

Jak Wam się podobają moje pazurki???  :-)

 

Pozdrawiam  ;-)

One comment on “Semilac 023 Banana, Cosmetics Zone 003 Intense White oraz Minionki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>