Semilac 048 Bright Emerald, 032 Biscuit i kryształki z Avonu

Neony….. jak ja je kocham!!! Uwielbiam neonowe ubrania, lakiery, buty, ….. no wszystko!!! Już nie raz słyszałam, że należy wreszcie spoważnieć, ubierać się stonowanie i takie tam. Jeśli ubieranie się na szaro-buro jest wyznacznikiem dorosłości to ja zostaje dzieckiem/nastolatkiem : -P Ktoś lubi brązy, ktoś błękity, a ja –  neony i tyle!!!
Tak więc dziś neonowe pazury – Semilac 048 BRIGHT  EMERALD  i 032 BISCUIT oraz kryształki z Avonu.

048 Bright Emerald – cudowna, neonowa zieleń. Kiedy zobaczyłam ją po raz pierwszy wiedziałam że musze ją mieć.  Na żywo jest jeszcze bardziej intensywny i zapewne nie wszystkim się on spodoba, ale ja go uwielbiam.
Cena za 7ml to 29.99zł

032 Biscuit – delikatny, subtelny, ciasteczkowy kolor. Pasuje do każdej stylizacji – świetnie współgra z innymi kolorami ale także solo wygląda pięknie. Sądzę, że nikt nie przejdzie koło niego obojętnie.
Cena za 7ml. to 29.99zł

Z uwagi, że lubię jak się dużo dzieje na paznokciach dołożyłam kryształki z Avonu – piękne, malutkie, zielone kwiatuszki.
Cena za cały taki kolaż to 10zł.

A czy Wy też uwielbiacie neony???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>