Cosmetics Zone 018 Red Wine i perełki

Za oknem już można powoli wyczuć WIOSNĘ – jeszcze jest to bardzo delikatny zapach,ale jednak! Dzień jest dłuższy, słoneczko pięknie świeci, po prostu robi się pięknie! Dla mnie najważniejsze jest to że wreszcie nie jest tak, że wychodzę do pracy jest ciemno, wychodzę z pracy jest ciemno.
Kiedy robi się tak pięknie od razu chce się żyć, a na twarzy pojawia się uśmiech. Zaczynamy bawić się kolorami, zarówno w ubiorze jak i w makijażu. Tak naprawdę nie popieram tego przekonania, że Jesienią, Zimą króluje szarość, granat, brąz czy bordo, a Wiosną, Latem pastele, neony. No cóż jestem takim oryginałem, który w szare, chłodne, jesienne dni zakłada kolorowe ciuszki, a na usta zarzuca wyrazisty kolor. Będąc „łamaczką” przyjętych zasad, u progu Wiosny proponuje głębokie bordo na paznokcie z cudnymi perełkami.

Cosmetics Zone 018 Red Wine – piękne, głębokie bordo, dla mnie najważniejsze jest to że nie jest zbyt ciemne, bo średnio przepadam za ciemnościami na pazurach.  Pełne krycie otrzymujemy po nałożeniu 2 warstw lakieru. Według mnie jest to kolor na tyle elegancki, że będzie pasował do każdej stylizacji. Choć nie jestem wielbicielką takich odcieni i w mojej szafie nie znajdziecie ciuchów w tym kolorze, to akurat to bordo na paznokciach bardzo przypadło mi do gustu.

Oczywiście nie byłabym sobą gdybym czegoś nie dorzuciła i tak mój wybór padł na piękne, białe perełki, które moim zdaniem sprawiły że stylizacja stała się jeszcze bardziej „elegancka”.


Cena:
Cosmetics Zone 018 Red Wine – 7ml 17.99zł, 15 ml 24.99zł
Karuzela perełek – 5zł (allegro).

 

Pozdrawiam ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>