Evree, Hand Care Max Repair, Regenerujący krem do rąk.

     Największym problemem moim, ale i zapewne wielu Kobiet są „suche ręce”. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym skóra moich dłoni jest sucha, szorstka, w niektórych miejscach aż biała, w dodatku szczypie i boli. Problem ten po praz pierwszy pojawił się jakoś w gimnazjum i tak ciągnie się za mną do dziś. Litrami chłonę maści, kremy nawilżające i regenerujące – jedne dają mi ulgę na chwilę, a inne okazują się zwykłymi bublami.
Dziś chcę się Wam przedstawić krem, który towarzyszył mi w ostatnim czasie – Evree, Hand Care Max Repair, Regenerujący krem do rąk.

 

 

    Kosmetyk zamknięty w czerwonej, zgrabnej tubce z zatrzaskową zakrętką. Ma delikatny, przyjemny zapach. Bardzo szybko się wchłania – dla mnie jest to bardzo ważna cecha, gdyż pracując w biurze przy komputerze, nie mam za wiele czasu na balsamowanie. Natychmiast po aplikacji można odczuć ulgę – skóra jest nawilżona. Bardzo fajnym sposobem jest nałożenie grubej warstwy kremu, na to bawełniane rękawiczki i pozostawić na całą noc, a rano budzimy się z miękką, nawilżoną skórą.

 

     Jeśli chodzi o mnie efekt nawilżenia, regeneracji nie utrzymuje się za długo i jestem zmuszona do dalszego poszukiwania, ale moje koleżanki, które wypróbowały Max Repair są bardzo zadowolone i zapewniają, że kupią ten krem ponownie. Tak więc gorąco zachęcam do wypróbowania tego kosmetyku, może i Ty zakochasz się w nim tak jak moje znajome.  :-)

 

Cena 9,99zł (często można go dorwać na promocji za około 6zł).

Pozdrawiam  ;-)

2 comments on “Evree, Hand Care Max Repair, Regenerujący krem do rąk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>