Sabineczka – bunia92_sm

Cześć:) Mam na imię Sabina, studiuję zarządzanie, ze specjalizacją zarządzanie zasobami ludzkimi. Moim marzeniem (zawodowym) jest zostanie takim prawdziwym HR-owcem z krwi i kości.
Uwielbiam kabarety i mogę jeden skecz oglądać tysiąc razy i nigdy mi się nie znudzi. Jestem również ogromną fanką Minionków – nie wiem co te małe, żółciutkie stworzonka mają w sobie ale po prostu są genialne.
Uwielbiam kosmetyki – ciągle kupuje coś nowego i testuję i testuję i chyba nigdy mi się to nie znudzi. Mój pokój to mix kwiaciarni i drogerii kosmetycznej – czasem sama się zastanawiam jak w takim małym pomieszczeniu może pomieścić się tyle rzeczy.
Jestem również wielką szczęściarą, która ma u swego boku najwspanialszego Mężczyznę na świecie.
A jaka jestem tak po prostu??? Hmmm….. sama nie wiem. Wiele osób postrzega mnie jako grzeczną, cichutką dziewczynkę, jednak Ci którzy mnie znają naprawdę dobrze wiedzą że jestem zwariowana, a jak już zacznę gadać to buzia mi się nie zamyka :D :)
Kiedyś pragnęłam mieszkać w wielkim Mieście, jednak z biegiem czasu zaczynam dostrzegać, że najlepiej i najpiękniej jest w mojej małej wioseczce w Małopolsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>