NeoNail 4820 Papaya Shake, Cosmetics Zone 003 Intense White i Pandziucha.

Kolory mają moc!!! Kiedy mam zły nastrój, gorsze chwile, uwielbiam otaczać się kolorowymi rzeczami. Od zawsze powtarzam, że uwielbiam neony, jednak gdybym miała wybrać taki jeden naj, naj, naj to chyba postawiłabym na jaskrawą zieleń lub słoneczny żółty, i jak zielony na paznokciach lubię, tak już żółty nie do końca, chociaż czasem zdarza się że wkomponuje ją do swoich stylizacji.
Ostatnio też na paznokciach królowały neony, jednak tym razem rządził piękny, pomarańczowy odcień. Kiedy w mojej Drogerii Laboo pojawiła się szafa z produktami NeoNail jasne było, że po prostu muszę coś wypróbować, a że akurat za oknem była plucha, a ja byłam w dołku, to mój wybór padł na odważny, wyrazisty kolor – 4820 Papaya Shake.

 

NeoNail 4820 Papaya Shake – wyrazisty, jaskrawy kolor, który od razu rzuca się w oczy. Piękna, neonowa pomarańcza, w której przepadłam od pierwszej sekundy od nałożenia na paznokcie. Można go użyć jako dodatek do stylizacji lub po prostu odważnie pomalować nim wszystkie pazury.

Tym razem na serdecznym palcu dołożyłam naklejkę wodną – słodziutka pandziucha, która zrobiła niezłą furorę i każdy kogo spotkałam się nią zachwycał. Podkładem jest Cosmetics Zone 003 Intense White, o którym już wcześniej pisałam.

 

 

NeoNail 4820 Papaya Shake – cena 27,99 zł
Cosmetics Zone 003 Intense White – cena 17,99 zł (7ml)
Naklejka wodna – 1,99zł (Allegro)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>