NeoNail, Rock Girl i Indigo Nails Effect Syrenki

Ostatni miesiąc Lata, jeju jak to szybko zleciało….. Miesiąc, bo przecież kalendarzowe Lato jeszcze trwa do 23.09. Jeśli chodzi o mnie, to ja odczułam Lato tylko dzięki upałom, bo Wakacji już któryś rok z rzędu nie mam, no cóż taki urok…… Ale cały czas się czuje jakbym była na „wakacjach” – długie, kolorowe spódnice, kolorowy tusz do rzęs, a wieczory spędzam przy kolorowych lampionach. Wszędzie kolorowo i pozytywnie. Po długiej (bo chyba 7 miesięcznej) przerwie i na moich paznokciach zagościły kolory. Niestety ze względów zdrowotnych przez ostatni czas nie mogłam malować paznokci, jedyne co na nich gościło to odżywka z apteki – nawet nie wiecie jaki to ból oglądać piękne pomalowane paznokcie koleżanek, kiedy Ty nawet nie możesz spojrzeć w stronę lakierów…. No ale jak na razie to za mną (i mam nadzieję że nie wróci!). Dziś przychodzę do Was z Neonami od NeoNail i Syrenką z Indigo Nails.

 

NeoNail 4630-1 Rock Girl – neonowy, wyrazisty róż obok którego nie przejdziesz obojętnie. Uwielbiam ten kolor nie tylko w piękne, słoneczne dni ale też w te szare bure – chyba w te nawet bardziej, bo poprawia mi humor i tak jakoś ubarwia te szare dni. Sprawdzi się jako dodatek do stylizacji, lub u bardziej odważnych (takich jak ja :-P) na wszystkich paznokciach. Kiedy pierwszy raz pomalowałam nim paznokcie każda dziewczyna pytała mnie co to za kolor, bo jest tak piękny, a ja po prostu odpowiadałam –NeoNail Rock Girl.

Dziś dołożyłam na środkowym i serdecznym palcu Effect Syrenki od Indigo Nails i myślę że wyszło całkiem fajnie. A Wy jak uważacie???

NeoNail 4360-1 Rock Girl – cena 27.99zł
Indigo Nails, Effect Syrenki – cena 8zł

Pozdrawiam ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>